Sąd Rejonowy w Sosnowcu

Aktualności

Dodano: 2018-01-11

Informacja w sprawie zniesienia z dniem 31.12.2017r. Sekcji ds. uproszczonych w ramach I Wydziału Cywilnego w Sądzie Rejonowym w Sosnowcu

Z dniem 31 grudnia 2017 roku Zarządzeniem  Prezesa Sądu Apelacyjnego w Katowicach
z dnia 22 grudnia 2017 roku Nr 22/17 została zniesiona Sekcja do spraw uproszczonych w ramach I Wydziału Cywilnego Sądu w Sosnowcu. 

Sprawy dotychczas rozpoznawane przez Sekcję ds uproszczonych  z dniem 1.01.2018r. zostały przekazane  odpowiednio do  I Wydziału Cywilnego oraz II Wydziału Cywilnego  Sądu Rejonowego w Sosnowcu.   

Informacji w zakresie  właściwego wydziału w którym aktualnie sprawa się toczy udziela Biuro Obsługi Interesantów Sądu Rejonowego w Sosnowcu  pod nr tel. 32 296 18 04 .

  1. Wydziałem właściwym do dokonywania dalszych czynności w aktach spraw zakończonych  w tym także zakończonych nieprawomocnie zniesionej Sekcji do spraw uproszczonych jest I Wydział Cywilny Sądu Rejonowego w Sosnowcu  z wyjątkiem czynnosci w   sprawach  podlegających ponownemu wpisaniu w sytuacji złożenia sprzeciwu lub zarzutów od nakazu zapłaty właściwym wydziałem do ponownego wpisania jest wydział  sędziego referenta w sprawie.
  2. Wydziałem właściwym do dokonywania dalszych czynności w aktach spraw zakończonych w zniesionym  VIII Wydziale i XII Wydziale Gospodarczym jest II Wydział Cywilny Sądu Rejonowego w Sosnowcu.

 

 

 

Rejestr zmian aktualności Informacja w sprawie zniesienia z dniem 31.12.2017r. Sekcji ds. uproszczonych w ramach I Wydziału Cywilnego w Sądzie Rejonowym w Sosnowcu