Sąd Rejonowy w Sosnowcu

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej Wykonujący Orzeczenia w Sprawach Rodzinnych i Nieletnich

Znalezione obrazy dla zapytania 100 lat kurateli sądowej

Dane kontaktowe

41-200 Sosnowiec, ul.Kaliska 7, pok.109 ( II piętro )

e-mail:

tel. 32 296 19 09; fax 32 296 19 09

Sekretariat

pokój nr 109 ( II piętro )

Dni i godziny urzędowania sekretariatu

Poniedziałek 7.30 – 18.00

Wtorek - piątek 7.30 – 15.30

WŁAŚCIWOŚĆ ZESPOŁU

S O S N O W I E C

Kuratorzy sądowi realizują określone przez prawo zadania o charakterze wychowawczo-resocjalizacyjnym, diagnostycznym, profilaktycznym i kontrolnym, związane z wykonywaniem orzeczeń sądu.

KIEROWNIK   ZESPOŁU mgr Bożena Kowalska

Telefon 32 296-19-08

e-mail

Dni i godziny przyjęć interesantów

wtorek, środa, czwartek 8.30 – 15.00

Pokój nr 108 ( II  piętro )

W y k a z    u l i c :  

Banacha,Blachnickiego,Bohaterów Monte Cassino, Bora-Komorowskiego, Dzielna, Dzika, Józefowska, Kaczeńców, Kisielewskiego, Komuny Paryskiej, Kukuczki, Łąkowa, Małe Zagórze, Mirskiego Kantora, Mokra, Niemojskiego, Podmokła, Sokolska,

Pozostała Służba Kuratorska

Starszy kurator zawodowy - mgr  Katarzyna Świerczek

Dni i godziny przyjęć interesantów

Poniedziałek, środa  8.30 -15.00

Pokój nr 107 (II piętro)

Telefon 32 296-19-07

e-mail

W y k a z    u l i c :

Arctowskiego, Batalionów Chłopskich, Boya Żeleńskiego, Braci Gierymskich, Braterstwa Broni, Cisowa, Czołgistów, Dąbrowska, Dobrzańskiego Hubala, Dojazdowa, Gacka, Gołębia, Gorzowska, Górnicza, Graniczna, Grenadierów, Gwiezdna,  Jałowcowa, Józefa Pomian - Pomianowskiego, Katowicka, Kielecka, Kleeberga, Klonowa, Kolbe Maksymiliana, Kolonia Cieśle, Kolonia Wągródka, Kolonia Wodociągi, Komandosów, Kosmonautów, Koszalińska,  Krasickiego Ignacego, Kraszewskiego, Krupińskiego, Kosocińskiego, Kryptologów,  Ligonia,  Lompy Józefa, Lubelska, 11 Listopada,  Łazienna, Łódzka, Łukaszewicza, Łukasińskiego, Łużycka, Maczkowska, Makuszyńskiego, Mehoffera, Miarki Karola, Minerów, Objazdowa, Obrońców Warszawy, Obrońców Westerplatte, Olkuska, Olsztyńska, Pekińska, Piechurów, Pilotów, Podgórna, Porębska, Puszkina, Rewolucji, Saperów, Sebyły Władysława, Skowronków, Skwerowa, Sławkowska, Smrekowa, Spadochroniarzy, Stacyjna, Stare Maczki, Sucharskiego, Szafera, Szperaczy, Środkowa, Świerkowa, Tarnowska, Upadowa, Wiejska, Wodociągi, Wolności, Wróblewskiego, Wschodnia, Zachodnia, Zagórska, Zapolskiej, Zielonogórska,  Zwiadowców, Źródlana,

Kurator specjalista - mgr   Jacek Szewczyk

Dni i godziny przyjęć interesantów

Wtorek, piątek 8.30 -15.00

Pokój nr 111 (II piętro)

Telefon 32 296-19-11

e-mail

W y k a z    u l i c :

Borki, Chmielna, Ciasna, Daleka, Działkowa, Dziewicza, Gęsia, Grabowa, Gromadzka, Górników, Jana III Sobieskiego, Jastrzębia, Jesionowa, Kacza, Kiepury, Kierocińskiej, Kilińskiego, Kordonowa, Kotlarska, Kresowa, Królewska, Krucza, Kuźnicka, Leszno, Lotników, Łamana, Łączna, Medyków, Moniuszki, Narcyzów, Niepodległości, Objazd, Odrodzenia, Ordonówny, Patriotów, Pawia, Piłsudskiego, Piwnika Ponurego, Płocka, Polna, Promyka, Prosta, Przejazd, Ptasia, Regulacyjna, Rezedy, Rudna, Sąsiedzka, Sienna, Składowa, Słowiańska, Smolna, Smutna, Sobieskiego, Sportowa, Stara, Strażacka, Swobodna, Szczecińska, Szczygła, Topolowa, Tulipanów,  Wierzbowa, Władysława, Wysoka.

Kurator specjalista - mgr  Małgorzata Magiera

Dni i godziny przyjęć interesantów

Wtorek, piątek 8.30 -15.00

Pokój nr 110  (II piętro)

Telefon 32 296-19-10

e-mail

W y k a z    u l i c :  

Armii Krajowej, Anki Kowalskiej, Bajana, Białostocka, Błotna, Boczna, Bobrek, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Braci Mieroszewskich, Braci Altman, Braci Śniadeckich, Broniewskiego, Cienista, Czereśniowa, Czerpakowa, Długosza, Dmowskiego, Dormana Jana , Dworcowa, Dworska, Feliks, Fredry, Gałczyńskiego, Główna, Górna, Indyki, Infelda, Jagodowa, Jasna, Juliuszowska, Kadłubka Wincentego, Kamienna, Kasprowicza, Kasprzaka, Kazimierza Wielkiego, Kazimierzowska, Kępa, Klubowa, Kosynierów, Kościuszkowców, Kowalskiego, Kwiatowa, KWK Kazimierz - Juliusz, Lelewela, Lenartowicza, Leśna, Limbowa, Łomżyńska, Mała, Metalowa, Mielecka, Modrzewiowa, Morcinka, Nałkowskiej, Naruszewicza, Niecała, Niemcewicza, Nowa, Obwodowa, Ogrodowa, Orzeszkowej, Paderewskiego, Piękna, Plater Emilii, Południowa, Poniatowskiego, Popiełuszki, Przepiórek, Reja Mikołaja, Rzemieślnicza, Sezamkowa, Sikorek,Sikorskiego,  Spacerowa, Staffa, Stańczyka, Starzyńskiego, Szmejka, Szpitalna, Sztygarska, Szymanowskiego, Wagowa, Waltera Janke, Wąska, Wileńska, Wiosny Ludów, Wiśniowa, Władyszława Jagiełło,  Wopistów, Zabłockiego, Zielona, Żwirki i Wigury,

Kurator specjalista - mgr  Zbigniew Wypchol 

Dni i godziny przyjęć interesantów

Środa, piątek 8.30 –15.00

Pokój nr 110  (II piętro)

Telefon 32 296-19-10

e-mail

W y k a z    u l i c :

Armii Ludowej, Chłodna, Dekerta, Głowackiego, Jagiellońska, Kościelna, 3-go Maja, Małachowskiego, Modrzejewska, Mościckiego, Obozowa, Ostrogórska, Pileckiego W., Piłsudskiego ,Radomska, Rydza Śmigłego, Sarnia, Sienkiewicza, Skromna, Słodowa, Stulecia, Szklarniana, Targowa, Teatralna, Urbanowicz, Warneńczyka, Warszawska, Willowa, Wspólna, Wyszyńskiego, Zegadłowicza, Zwycięstwa, Żurawia,

Kurator specjalista - mgr   Dorota  Markocka

Dni i godziny przyjęć interesantów

Poniedziałek, czwartek 8.30 -15.00

Pokój nr 111 (II piętro)

Telefon 32 296-19-11

e-mail

W y k a z    u l i c : 

Andersa, Barbary, Bażantów, Beskidzka, Bohaterów Getta, Braci Kożuchów, Brzozowa, Chełmońskiego, Cichopke, Cmentarna, Daniłowskiego, Domańskiego, Dziubińskiego, Fabryczna, Frankiewicza, Gliniana, Głogowa, Golisa Antoniego, Goszczyńskiego, Góralska, Granitowa, Grottgera, Grzybowa, Harcerska, Jarosza, Jaskółek, Jaśminowa, Jędryczki, Kaliska, Kanarków, Klimontowska, Kochanowskiego, Kocjana Bolesława, Kolonia Pod Klimontowem, Kombajnistów, Konopnickiej, Korczaka, Kossak Juliusza, Koźla, Krakusa, Krasińskiego, Kreksów, Królowej Jadwigi, Kukułek, Kumora, Legionów, Łukowa, 1-go Maja , Malczewskiego, Malewicza, Malinowa, Maliny,  Marudy, Matejki, Michałowskiego, Mickiewicza, Mikołajczyka, Narutowicza, Niwecka, Nogi Andrzeja, Norwida, Nowakowskiego, Okrzei, Olszynowa, Pałysa, Pańczyka, Partyzantów,  Perzyńskiego, Piotrkowska, Podhalańska, Ptasińskiego, Pogotowia, Pola Wincentego, Północna, Prusa Bolesława, Przyjaciół Żołnierza, Rauka Piotra, Robotnicza, Rodakowskiego, Rzeźnicza, Sądecka, Sielecka, Słowackiego, Słowików, Sołtysika, Sowia, Spadzista, Staszica, Stosika, Stroma, Struga, Strzelecka, Stwosza Wita, Szara, Szczytowa, Szreniawskiego, Szybikowa,Szkolna,  Śląska, Śliska, Tabelna, Tatrzańska, Tetmajera, Tylna, Ujejskiego, Wandy, Wapienna, Wawel, Wesoła, Wieczorka, Wilhelma Fitznera - Konrada Gampera, Witkiewicza, Witosa, Wnukowskiego, Wybickiego, Wyspiańskiego, Zakopiańska, Zamkowa, Zaruskiego, Zbrojna, Zuzanny,  

Kurator specjalista - mgr Krzysztof Krupka

Dni i godziny przyjęć interesantów

Wtorek, czwartek 8.30 -15.00

Pokój nr 107 (II piętro)

Telefon 32 296-19-07

e-mail

W y k a z    u l i c :

Asnyka, Będzińska, Bema, Bracka, Bydgoska, Chemiczna, Chopina, Cicha, Ciepła, Czeladzka, Czerwonego Krzyża, Dąbrowskiego, Dobra, Floriańska, Gospodarcza, Grochowa, Grota Roweckiego, Hallera, Henryka Dietla,  Hutnicza, Jesienna , Kolibrów, Kopernika, Kościuszki, Kręta, Legnicka, Letnia, Lisia, Litewska, Majowa, Mariacka,  Mazowiecka, Al. Mireckiego, Niewielka, Nowatorska, Nowopogońska, Opolska, Orla, Owsiana, Piaskowa, Poprzeczna, Poznańska, Przechodnia, Pszenna, Pułaskiego, Pusta, Racławicka, Radosna, Reymonta, Rybna, Rysia, Rzeczna, Skautów, Skłodowskiej, Skośna, Słona, Spokojna, Społeczna, Spółdzielcza, Staropogońska, Sucha, Szczęśliwa, Szeroki Łan, Szpaków, Ściegiennego, Śnieżna, Średnia, Toruńska, Twarda, Udziałowa, Urocza, Widok, Wiosenna, Włościańska, Wodna, Zacisze, Zakątek, Zamenhoffa, Zamknięta, Zbaraska, Zgoda, Zimowa, Żeromskiego, Żółta, Żytnia,

 

Kurator zawodowy - mgr Ewelina Zoń

Dni i godziny przyjęć interesantów

Poniedziałek, środa 8.30 -15.00

Pokój nr 107 (II piętro)

Telefon 32 296-19-07

e-mail

W y k a z    u l i c :

Biała Przemsza, Bielska, Biskupa Stanisława, Bronowa, Budowlana,  Dębowa, Długa, Dojazd, Dybowskiego, Frycza Modrzewskiego, Gajowa, Gdańska, Gwarków, Jaworowa, Jaworznicka, Jedności, Jodłowa, Junacka, Kalinowa, Kolejowa, Konstytucji, Kopalniana, Krynicka, Kujawska, Letniskowa, Lisia Góra, Łabędzia, Marynarska, Młyńska, Mostowa, Mysłowicka, Nabrzeżna, Okulickiego, Orkana, Orląt Lwowskich, Pastewna, Piwna, Plażowa, Pogodna, Portowa, Powstańców, Promienna, Przyjaźni, Rozjazdowa, Rybacka, Rynek, Rzeszowska, Sarnia, Solskiego, Sosnowa, Spytkowskiego, Stachurskiego, Stacja Jęzor, Starowiejska, Stoczniowców, 27-go Stycznia, Szczęsna, Szybowa, Śliwki, Traugutta, Tuwima, Wasilewskiego, Wczasowa, Węglowa, Wilg, Wojska Polskiego, Wrocławska, Wrzosowa, Wygoda, Zagaje, Zagłębiowska, Zawodzie, Zdrojowa, Żeglarska, Żelazna,

 

Kurator zawodowy - mgr Patrycja Mazur

Dni i godziny przyjęć interesantów

Poniedziałek, czwartek 8.30 – 15.00

Pokój nr 107 (II piętro)

Telefon 32 296 19 07

e-mail:

W y k a z    u l i c :

Akacjowa, Astrów, Baczyńskiego, Betonowa, Bławatków, Borowa, Brata Alberta, Bratków, Bryniczna, Chabrów, Czysta, Dęblińska, Irysów, Jabłoniowa, Kapliczna, Kasztanowa, Kmiecia, Kolonia Pekin, Hugo Kołłątaja, Konwalii, Krótka, Krzywa, Ludowa, Lwowska, Małobądzka, Metalowców, Mierosławskiego, Na Mazurkach, Naftowa, Obr. Poczty Gdańskiej, Okólna,  Plonów, Podjazdowa, Poleśna, Powstańców Śląskich, Przygraniczna, Rolnicza, Różana, Sadowa, Saturnowska, Skibowa, Słoneczna, Stalowa, Stawowa, Struga, Studzienna, Szosowa, Torfowa, Towarowa, Tulipanów, Włościańska, Złota

 

Redakcja strony: II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej Wykonujący Orzeczenia w Sprawach Rodzinnych i Nieletnich

  • Podmiot udostępniający informację:Sąd Rejonowy w Sosnowcu
  • Pierwsza publikacja: Lalik Rajmund 2016-01-25 11:39:38
  • Aktualizacja publikacji: Mucha Katarzyna 2019-06-05 14:56:13
  • Wytworzenie publikacji: Mucha Katarzyna 2019-06-05 14:56:08
  • Zatwierdzenie informacji: Mucha Katarzyna 2019-06-05 14:56:08
Liczba odwiedzin: 9469