przesuń do treści
BiP
Sąd Rejonowy w Sosnowcu

Pomoc

Strona internetowa Sądu Rejonowego w Sosnowcu jest powszechnie dostępna i służy publikacji informacji publicznych. Dostęp do tych informacji jest możliwy poprzez stronę główną znajdująca się pod adresem https://www.sosnowiec.sr.gov.pl/.

Informacje umieszczone na stronie internetowej zorganizowane są jako zbiór bazy danych, a ich umieszczanie wspomagane jest Systemem Zarządzania Treścią InCMS.

Na stronie WWW poprzez odpowiednie rozwijane menu jak i poprzez odnośniki tekstowe oraz graficzne prezentowane są wszelkie dane ogólnie udostępniane przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu.
Podstawowa nawigacja odbywa się przez menu górne (na czerwonej belce). Nawigacja wspomagana jest przez menu boczne (w lewej kolumnie), które podzielone jest na działy. Poszczególne pozycje menu prowadzą bezpośrednio do treści podstron serwisu internetowego lub też do kolejnego podmenu zawierającego szereg podstron z informacjami.

Treści są redagowane za pomocą:

  • tekstu,
  • załączników w postaci plików do pobrania,
  • zdjęć i grafik.

Aby wyświetlić treść wybranej podstrony należy kliknąć na odpowiedniej pozycji z menu lub w przypadku wystąpienia wielu podstron, wybrać jedną z wyświetlonej listy.

Strona WWW Sąd Rejonowego w Sosnowcu wyposażona jest wyszukiwarkę informacji pozwalającą w szybki sposób dotrzeć do potrzebnych treści. Aby skorzystać z wyszukiwarki należy w polu tekstowym (prawy górny róg strony WWW) wpisać szukane słowo lub wyrażenie i kliknąć przycisk szukaj, po czym wyświetli się lista podstron zawierających wyszukiwane wyrażenie. Aby odczytać treść wyszukanej podstrony należy kliknąć odnośnik będący nazwą danej strony.

Rejestr zmian strony Pomoc

Podmiot udostępniający informację
 
Pierwsza publikacja
Lalik Rajmund 2016-01-22 10:18:27
Aktualizacja publikacji
Lalik Rajmund 2016-01-27 10:05:11
Wytworzenie publikacji
Lalik Rajmund 2016-01-27 10:05:08
Zatwierdzenie
Lalik Rajmund 2016-01-27 10:05:08
Rejestr zmian
Drukuj
Liczba odwiedzin
8571